Wielkopolska Szkoła Roku

    27 września 2017r. w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbyła się Gala, podczas której po raz  drugi rozstrzygnięto konkurs Samorządu Województwa Wielkopolskiego o tytuł „Wielkopolskiej Szkoły Roku” i „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Celem konkursu jest wyróżnienie wielkopolskich przedszkoli oraz szkół, kształtujących wśród uczniów poczucie własnej tożsamości i postaw patriotycznych z jednoczesnym modelowaniem wzorca nowoczesnego Wielkopolanina.

Nasza przedszkole zostało wyróżnione w konkursie Wielkopolska Szkoła Roku. Statuetkę  przedstawiająca dłoń, owiniętą laurem, trzymającą diament – symbol ucznia, który jest w rękach nauczyciela odebrała z rąk p. Marzeny Wodzińskiej, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Dyrektor Ewa Fiłyk. Jest to sukces całego zespołu, uhonorowanie naszej pracy. 

  Galę Samorządu Województwa Wielkopolskiego uświetniali tenorzy, Kordian Kacperski i Mirosław Niewiadomski, soliści Teatru Muzycznego w Poznaniu śpiewając znane przeboje. Publiczność zaczarowała Aleksandra Kiedrowicz, specjalizująca się w akrobatyce powietrznej, która wygrała VIII edycję popularnego programu  Mam talent. Na zakończenie odbył się  był koncert Michała Szpaka.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.