Pszczółki

Poznajemy kraje Europy - Hiszpania

2019-06-06

W miesiącu czerwcu zaprezentowała się ostatnia grupa przedszkolna - Smerfy podzieliły się z pozostałymi dziećmi wiadomościami o Hiszpanii. 

Czytaj więcej

Dzień Dziecka

2019-06-03

W miniony piątek wszyscy przedszkolacy obchodzili swoje święto, mianowicie Dzień Dziecka! Na dzieci czekało wiele atrakcji. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie i nie szedł do domu z niezadowoloną minką smiley

Czytaj więcej

"Kabaret na jednej nodze"

2019-05-24

W miniony czwartek przedszkole odwiedziła Grupa "T" z Torunia i zabrała przedszkolaków do "Kabaretu na jednej nodze",  do świata zakręconych baśni, gdzie wszystko działo sie inaczej niż powinno. Wszystko za sprawą humorystycznie opowiedzianych historii, których głównym przesłaniem było dbanie o zdrowie każdego dnia. 

Czytaj więcej

Poznajemy kraje Europy - Czechy

2019-05-14

W tym miesiącu, w ramach projektu: "Poznajemy kraje Europy" grupa Słoneczka zaprezentowała pozostałym grupom Czechy.

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc przedmedyczna

2019-04-08

Ciocia Monika przyszła do przedszkola ze specjalną misją! Opowiedziała wszystkim dzieciom, jak udzielić pierwszej pomocy. 

Czytaj więcej

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2019-04-02

Drugi kwietnia jest Światowym Dniem Świadomości Autyzmu. Przyjętym kolorem osób cierpiących na autyzm jest niebieski. Dlatego we wtorek, drugiego kwietnia całe przedszkole "Raj Psotników" rozbromieniło się różnymi odcieniami niebieskiego.

Czytaj więcej

Spotkanie z Bzikiem

2019-03-26

Do przedszkola zawitali: zwariowany Bzik razem ze swoją siostrą Tolą! W zabawny sposób opowiedzieli, jak ważne jest dla organizmu spożywanie owoców i warzyw, a także prowadzenie zdrowego trybu życia. Piosenkami i humorystycznymi scenkami zachęcili dzieci do ćwiczeń. Dziękujemy! laugh

Czytaj więcej

Choinki dla zwierząt w lesie

2018-12-21

W piątek 21 grudnia dzieci wraz z opiekunami wybrały się autobusami do lasu! Wszystko po to, aby w tym wyjątkowym czasie bożonarodzeniowym pamiętać o każdym, również o leśnych zwierzętach, które zimą mają wyjątkowy problem ze znalezieniem pożywienia. 

Czytaj więcej

Odwiedziny ratownika medycznego

2018-12-04

"Smerfy" zaprosiły do przedszkola wyjątkowego gościa - tatę Bartka, który jest ratownikiem medycznym. Z odwiedzin skorzystała nie tylko grupa Bartka, ale również inne grupy przedszkolne, od najmłodszych po najstarszych.

Czytaj więcej

Fitness na pogorzelskim rynku

2018-10-18

Bo "Sport to zdrowie!" - dzisiaj na pogorzelskim rynku od godziny 10:30 do 11:00 można było słyszeć głośną muzykę i wspólne dopingowanie w ćwiczeniach. Do ćwiczeń zaangażowało się całe przedszkole, a zajęcia przeprowadziła p. Magdalena Pawelska

Czytaj więcej
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.