Tygryski

Jesteśmy bardzo wesołymi i rozbrykanymi Tygrysami – przedszkole to nasz drugi dom. Z dnia na dzień stajemy się coraz bardziej samodzielni.

Czas nam upływa bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych a także innych zajęć. Uwielbiamy razem spędzać czas, bawić się, budować, chętnie śpiewamy piosenki i pełni energii tańczymy rock&rolla. Bardzo lubimy zajęcia plastyczne, podczas których poznajemy różne techniki plastyki, stając się małymi artystami.

Poznajemy nowe zasady współżycia w grupie, wiemy, że oczka uważnie patrzą, stópki wolno chodzą, uszka uważnie słuchają, usta mówią cichutko a rączki chętnie wszystkim pomagają. Uwielbiamy się przytulać i mówić ciepłe słowa naszej cioci co sprawia, że jej serce ogromnie się raduje.

Dużo czasu spędzamy na naszym placu zabaw, tam świetnie się bawimy i podziwiamy otaczający nas świat przyrody, a po zabawach… apetyt nam dopisuje. Pyszne obiady tak bardzo uwielbiamy, że ciągle o dokładkę wołamy. To wspaniale być przedszkolakiem!

Uroczysty Dzień Mamy

2018-05-27

W dniu 27. maja Przedszkolacy z „Raju Psotników” uroczyście obchodzili Dzień Mamy.

Czytaj więcej

"Przydasie, czyli historia niewielka Guzika z Pętelką"

2018-05-11

W piątek 11.maja starsze dzieci z „Raju Psotników” wyruszyły autokarami do Gostynia na spektakl teatralny pt.: „Przydasie, czyli historia niewielka Guzika z Pętelką”.

Czytaj więcej

"Mechaniczny Wirtuoz"

2018-04-10

W kwietniu cykl „Spotkań z kulturą” zabrał Przedszkolaków z „Raju Psotników” w świat przyszłości, w którym zapewne tak jak w dzisiejszym występie, wiele rzeczy wykonywać będą za ludzi roboty!

Czytaj więcej

Powitanie wiosny!

2018-03-21

21. marca to ważna data. Tego dnia wszyscy witamy wiosnę! Tak było i dzisiaj w "Raju Psotników".

Czytaj więcej

Warsztaty z "Łaciatą Wsią"

2018-03-13

Stowarzyszenie Łaciata Wieś zorganizowało w "Raju Psotników" warsztaty wielkanocne dla dzieci. Przedszkolacy otrzymali drewniane sylwety jaj, które następnie pomalowali, a także przyozdobili kolorowymi barankami, kurczakami i motylami. 

Czytaj więcej

Dzień kobiet w przedszkolu

2018-03-08

Ósmy marca to wyjątkowy dzień w roku. Tego właśnie dnia swoje święto mają kobiety, te duże i te małe. 

Czytaj więcej

Spotkanie z kulturą

2018-03-06

Cykl Spotkań z kulturą, w marcu pod tytułem: "Mozart-Hit i Top-Bach". 

Czytaj więcej

Pąki, pączki, pączusie!

2018-02-09

Mimo, że tłusty czwartek był wczoraj "Tygryskom" pączków ciągle mało. Tak bardzo je uwielbiają, że postanowiły je sami zrobić.

Czytaj więcej

Balik karnawałowy

2018-02-08

Dnia 8. lutego 2018 w "Raju Psotników" odbył się Balik Karnawałowy. ​Był to dzień niezwykły. Dzieci wyczekują go przez długi czas, odliczają dni, pytają kiedy będzie.

Czytaj więcej
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.