Słoneczka

Jesteśmy SŁONECZKA! Witamy z oddziału przedszkolnego w Głuchowie. Wkroczyliśmy w nowy rok nauki z uśmiechem i zapałem do pracy. Grupa liczy 25 dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w tym 7 chłopców i 18 dziewczynek. Do naszego grona dołączyło od września sześcioro przedszkolaków, którzy zaklimatyzowali się już w przedszkolne życie. Wesoło bawimy się i uczymy, poznajemy nowe piosenki i radośnie tańczymy w jesiennych rytmach. Starsi przedszkolacy wzorowo opiekują się młodszymi dziećmi i wszyscy chętnie pomagamy cioci w codziennych obowiązkach. Choć za oknem coraz zimniej, Słoneczkom chłód nie groźny. My nawzajem ogrzewamy się swoimi promyczkami współpracy, radości i przyjaźni.

W tym roku szkolnym nasza Ciocia założyła nam Facebooka, gdzie znajdują się najświeższe informacje o tym, co dzieje się w przedszkolu. Aby dowiedzieć się, co u nas słychać wystarczy kliknąć: KLIK

Uroczysty Dzień Mamy

2018-05-27

W dniu 27. maja Przedszkolacy z „Raju Psotników” uroczyście obchodzili Dzień Mamy.

Czytaj więcej

"Mechaniczny Wirtuoz"

2018-04-10

W kwietniu cykl „Spotkań z kulturą” zabrał Przedszkolaków z „Raju Psotników” w świat przyszłości, w którym zapewne tak jak w dzisiejszym występie, wiele rzeczy wykonywać będą za ludzi roboty!

Czytaj więcej

Spotkanie z kulturą

2018-03-06

Cykl Spotkań z kulturą, w marcu pod tytułem: "Mozart-Hit i Top-Bach". 

Czytaj więcej

Zimą pamiętamy o zwierzętach!

2018-01-18

A szczególnie o skrzydlatych przyjaciołach za oknem naszego przedszkola. 

Czytaj więcej

Spotkanie wigilijne

2017-12-22

Spotkanie wigilijne u "Słoneczek" umilone występem jasełkowym dzieci. "Słoneczka" razem z Ciocią życzą wszystkim WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT!

Czytaj więcej

Mikołajki u "Słoneczek"

2017-12-06

Mikołajki :) Wszystkie dzieci czekają na to cały rok. I nadszedł w końcu ten dzień. Ale otrzymanie prezentów nie było takie proste! Dzieci musiały wykonać wiele niełatwych zadań i na dodatek poszukać ukrytych upominków. Mikołaju! Dziękujemy za wszystkie prezenty! Wiemy, że masz dużo pracy, ale nie zapomnij o nas za rok. My obiecujemy, że będziemy grzeczni i z utęsknieniem będziemy na Ciebie czekać :)

Czytaj więcej

Spotkanie z kulturą "Głoskiestra Eksperymentalna"

2017-12-05

Dzisiejsze spotkanie z kulturą odbyło się pod hasłem „Głoskiestra Eksperymentalna". Dzieci z „Raju Psotników” zostały przeniesione do świata beatboxu. Czym jest beatbox? To tworzenie różnorodnych dźwięków tylko przy pomocy narządów mowy, takich jak: usta, krtań, gardło, przepona czy język.

Czytaj więcej

Spotkanie z Kulturą "Banjo Bang"

2017-11-07

Listopadowe Spotkanie z Kulturą pt.: "Banjo Bang" zabrało Przedszkolaków z "Raju Psotników" na Dziki Zachód.
Było rzucanie lassem, pojedynki, gonitwa za mustangami, a także poszukiwanie złota. Wszystko to opatrzone akompaniamentem instrumentów i wspaniałymi piosenkami. Dzieci choć przez moment mogły poczuć się, jak prawdziwi kowboje!  winkyes

Czytaj więcej
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.